Halloween 2015


W dniu 25 października 2015 już po raz 6! (jak ten czas szybko leci) jako praktycznie jedyna stadnina koni w Polsce, a może i nawet w Europie zorganizowaliśmy Halloweenową zabawę jeździecką połączoną z jazdą konną.

 

Na koniach mieliśmy 38 jeźdźców (jest to nasz swoisty rekord!) poprzebieranych za różne mniej lub bardziej groźne czarownice, dynie czy inne straszydła, nawet nasi instruktorzy byli w tym dniu specjalnie przebrani.

 

Jazda odbywała się na trzech placach otoczonymi palącymi się dyniami i licznymi gadżetami, a klimatu Halloweenowego dostarczała nam na żywo puszczana muzyka.

 

Oprócz zwykłego treningu był także czas na jazdę, a nawet skoki w parach.

Pod koniec jazdy, jeźdźcy na koniach wraz z instruktorami poszli na spacer po naszej okolicy w świetle latarek.

 

Po rozebraniu koni, nastąpiło zebranie organizacyjne i ponad 40 osobowa grupa dzieci i rodziców dostała mapki terenu Stajni i Gospodarstwa Agroturystycznego Podkowa wraz z zaznaczonymi miejscami, gdzie znajdują się słodkie niespodzianki.

 

Oczywiście w każdym z miejsc niespodzianek siedziała osoba odpowiedzialna za przestraszenie wszystkich, którzy byli zainteresowani słodkościami.

 

Zabawa zakończyła się po godzinie 20:00, wszyscy w doborowych humorach wrócili do swych domów.

 

Zapraszamy wszystkich już za rok na kolejną zabawę Halloweenową, a poniżej zdjęcia z konkursu na najładniej wyciętą dynię!

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Halloween 2014, stworzonego przez Joannę Ziętkowską, a link znajduje się poniżej:

Halloween w Podkowie (Youtube.pl)